Svěřte svá data a webové aplikace
unikátní clusterové platformě
Bosson Server

Počítačový cluster je synonymem pro výkon, stabilitu a rychlost. Představte si, že propojíte desítky počítačů disponujících vlastní operační pamětí do jednoho celku.

Co se stane?

Získáte ohromnou koncentraci výkonu existenčně nezávislou na jednotlivých článcích (nodech).

Když některý ze serverů selže, celek běží dál. Všechna data i funkce jsou stále k dispozici, a to s bezkonkurenční rychlostí a plynulostí. Cluster proto představuje ideální platformu pro hostování webů a dalších aplikací, zvlášť těch provozně náročnějších.

Clusterové řešení Bosson Server je ovšem ještě o krok napřed a nabízí řadu jedinečných vlastností. Přesvědčte se o tom!

Bosson Server je clusterové řešení nové generace. Zjistěte o něm víc.

Hlavní výhody clusterového řešení

Stabilita a dostupnost

Velkou výhodou clusteru je, že prakticky nemůže spadnout. I když jeden server vypadne ze hry, cluster jako celek  a na něm běžící aplikace to nijak neohrozí. Proto vaše data či webové stránky zůstanou dostupné téměř za všech okolností!

Úspora nákladů za HW

Chcete-li provozovat aplikaci na vlastním serveru, musíte nejprve investovat nemalou částku do příslušného hardwaru. Nadto si musíte udělat dostatečnou kapacitní rezervu a také řešit zálohování dat. V případě clusteru platíte pouze paušál za hosting!

 

Rychlost a plynulost

Bezkonkurenční plynulost, rychlost, ale i stabilitu získává cluster mj. díky dvěma vzájemně se doplňujícím procesům. Replikace dat do různých fyzických serverů garantuje, že data budou permanentně k dispozici, i když se některý z počítačů dostane do problémů. Proces paralelizace zase rozděluje data do různých jednotek, a tím urychluje operace s nimi.

Snadná rozšiřitelnost

Pokud hostujete např. webovou aplikaci na klasickém severu a najednou ji potřebujete výraznější měrou rozšířit, může to být docela oříšek. Jste totiž omezeni kapacitou příslušného serveru. U clusteru tento problém odpadá. Jeho kapacita je totiž tak naddimenzovaná, že téměř jakémukoli rozšiřování aplikací nestojí v cestě žádná omezení.

 

BOSSON SERVER clusterové řešení nové generace

Společnost Cluster Design vedou specialisté, kteří se na české hostingové scéně pohybují již řadu let. Vždycky přicházeli s inovacemi, dbali na perfektní hardwarové zázemí a hlavně razili otevřený a vstřícný přístup ke klientům. Tyto kvality se odrážejí také v nové clusterové službě Bosson Server.

„Bosson Cluster, základní motor zákaznických Bosson Serverů, je poskládán z těch nejlepších linuxových projektů. Linuxu se věnujeme řadu let, známe všechny jeho funkce a vlastnosti do těch nejmenších detailů, a proto svým klientům dokážeme poskytnout skutečně špičkové služby. Přesvědčte se i vy o kvalitách Bosson Serverů!“

S unikátním clusterovým řešením Bosson Server získáváte

  • Všechny výhody clusteru ve špičkové kvalitě.
  • Unikátní software, který ještě zvyšuje spolehlivost a výkonnost clusteru.
  • Hostování dat na značkovém hardwaru.
  • Vynikající cenové podmínky v porovnání s konkurencí.
  • Nadstandardní zákaznický servis a osobní přístup.

„ZOOT dokázal v roce 2012 během 6 měsíců vyrůst více jak 15x. To s sebou nese nové výzvy jak na úrovni logistiky či zákaznické podpory, ale především serverových řešení. Cluster pak pro nás bylo logické vyústění a  z toho pohledu mohu Bosson a Evžena jen doporučit.“

Foto Ladislava TrpákaLadislav Trpák
majitel internetového obchodu zoot.cz

Zaujalo vás unikátní clusterové řešení Bosson server? Zjistěte o něm víc!© 2024, Cluster Design s.r.o.

Stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect

Nahoru ↑