Reference

Lenovo

eBRÁNA

Reality.cz

APERA

IHNED.cz

PIKLIO

Lenovo -  lenovo.comEdice Clustered

České zastoupení společnosti Lenovo nás oslovilo s požadavkem zajistit dostatečný výkon pro reklamní kampaň při zavedení nového tabletu na trh. Protože se jednalo o náročnou aplikaci a návštěvnost se dala předem jen stěží odhadnout, rozhodli jsme se nasadit edici Bosson Clustered. Ta umožňuje za provozu a bez zásahu programátora přidávat a ubírat aplikační servery, jak je aktuálně potřeba. Výsledkem našeho řešení byla spokojenost na všech stranách, uživatelé měli stále rychlý web bez ohledu na návštěvnost, Lenovo úspěšnou kampaň a my o spokojeného zákazníka navíc.

eBRÁNA, s.r.o. Edice Available

eBRÁNA je v současnosti jedna z největších společností nabízejících webová řešení v České republice. Za dobu své existence spustila více než 2 500 webových projektů. Toto číslo je opravdu úctyhodné a žádná jiná společnost se něčím takovým nemůže v České republice pochlubit. Společnost se před pár lety rozhodla zkonsolidovat své hostingy roztříštěné mezi různé poskytovatele a vzdát se systémové administrace vlastních serverů. Proto hledala partnera, který nabízí řešení se škálovatelným výkonem a vyniká v administraci linuxových serverů i kommplexních řešení. Po sice náročné, ale úspěšné migraci dnes projekty eBRÁNY spoléhají na desítky Bosson Serverů Available a užívají si technické podpory 24/7.

„Dnes je to sice teprve rok, co většina/všechny naše weby jedou z Bosson Serveru, ale mně to připadá jako léta. Trvalo nám dlouhou dobu, než jsme se rozhodli pro změnu, ale od prvního setkání jsem tušil, že tohle bude ten správný krok. Díky jim mám dnes klidné spaní, protože nám nejen poskytují nezbytné serverové prostředí, ale přebírají zodpovědnost za provoz našich aplikací v nepřetržitém provozu.“ (květen 2013)

Foto Ing. Jiří JnakůIng. Jiří Janků
výkonný ředitel | jednatel

Server Reality.CZ, s.r.o. - reality.cz Edice Clustered

Server reality.cz patří k nejznámějším adresám českého internetu. S vývojem nové verze portálu se na nás obrátili o pomoc s architekturou a následným ostrým provozem. Díky zpětným kompatibilitám se staršími verzemi jsme byli nuceni poprat se i s tak nestandardními situacemi, jako jsou milióny fotek v jednom adresáři. Dnes je edice Bosson Server Clustered a SSD storage ideálním prostředím, které bez zaváhání řeší jakékoliv výkonnostní špičky.

„Před více než rokem jsme se rozhodli postupně opustit vlastní administraci na systémové úrovni a veškerou energii věnovat pouze programování. Shodou náhod jsme se potkali s klukama od Bosson Serverů a i přes počáteční nedůvěru dnes vůbec nelituji tohoto kroku. Dnes už nemusíme řešit výměny vadných komponent, rychlost procesorů atd., dnes si už jen kupujeme dostatečný výkon! Navíc, a to bych rád zdůraznil, nám jejich administrátoři mnohokrát hodně pomohli svými praktickými zkušenostmi z ostatních projektů, které náš malý/omezený tým vývojářů z logiky věci nemůže mít!“ (únor 2013)

Foto Ing. Jan VohralíkIng. Jan Vohralík
ředitel

APERA, s.r.o. Edice Available

Apera je malá moderní společnost, která nemá hlavní sídlo, ale potřebuje pro své obchodní zástupce v ČR z internetu dostupný zakázkový systém, poštovní a kalendářové služby. Proto se rozhodla pro virtuální server v našem datovém centru.

„Když jsem Aperu rozjížděl, neměl jsem žádné sídlo, nevěděl jsem, jak budu velký, ale potřeboval jsem základní nástroje, jako je pošta, kalendář a účetnictví. Měsíčním nájemným mně odpadly jednorázové výdaje na pořízení a provozní starosti s umístěním, zabezpečením, elektrikou, zálohami atd. Tím, že se neustále pohybuji po celé republice, byl pro mě Bosson Server jednoznačnou volbou.“

Logo APERAIng. Jaroslav Volín
majitel

IHNED.CZ - výsledky druhého kola prezidentské volby 2013

Před druhým kolem prezidentských voleb 2013 nás požádal Martin Mesršmíd o server s dostatečným výkonem pro zpracování výsledků druhého kola. S radostí jsme se úkolu zhostili a ve velice krátké době bylo řešení hotové. Za výsledek jsme sklidili velice milou pochvalu, což v dnešní uspěchané době nebývá běžné…

„Dobrý den,
díky moc za zajištění voleb, proběhlo to perfektně. Určitě s Vámi budeme počítat do budoucna při obdobných akcích.

Ještě jednou díky moc za vše a ať se Vám daří.“

Logo IHNEDMartin Mesršmíd
development manager - IHNED.CZ

PIKLIO s.r.o. - piklio.com Edice Available a Clustered

Server piklio.com je svět, kde mění zákaznické fotografie na nádherné knihy, kalendáře, obrazy a další úžasné produkty zhotovené digitální tiskovou technologií. Krom toho svým zákazníků nabízí doživotní úschovu jejich fotek pro případné další projekty. Díky tomu potřebují pro svůj provoz desítky terabytů úložného prostoru. Navíc umožňují každou fotografii upravovat, takže nestačí jen diskový prostor, ale i procesorový výkon, který musí být dostatečný pro všechny zákazníky i v době nejvyšší návštěvnosti.

„Řešení Bosson Server jsme si pro web PIKLIO vybrali v době, kdy jsme již měli dobré zkušenosti s řešením Bosson Cluster, který nám pomáhá řešit plynulé workflow výroby i v trojsměnném provozu. Společnost Cluster Design preferujeme také z důvodu jejich osobního přístupu a schopnosti relativně rychle reagovat na zvýšený nápor uživatelů, což je pro nás, hlavně v exponovaném předvánočním období, zásadní.“

Logo PikolioMichal Dvořák
majitel


© 2024, Cluster Design s.r.o.

Stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect

Nahoru ↑