Bosson tým

Foto majiteleObchodní zástupce a spolumajitel Lukáš Zikmund

Vizionář, spiritus agens a obchodní mozek firmy. Založil společnost ÚVT, která se v průběhu let transformovala na Cluster Design a vyvinula unikátní clusterové řešení Bosson. Svými smělými nápady a perfekcionismem někdy přidělává vrásky kolegům i sám sobě a mnohé z jeho snů často čekají na realizaci celé roky. Nespokojí se s málem. To všechno ale žene společnost vpřed a přibližuje její řešení k dokonalosti.

Foto technikaBosson architekt a spolumajitel Evžen (Yevheniy Demchenko)

IT guru, softwarový architekt Bossonu. Geniálním způsobem dokáže uchopit podstatu věci, nemilosrdně likviduje nepotřebný balast a éterické vize staví na pevnou půdu praktičnosti.

Foto ajťákaProgramátor Pavel Richter

Architekt, programátor a kodér v jedné osobě. Jeho úkolem je pochopit, proč bylo zadání navrženo tak a ne jinak, a na základě svého vhledu pak vytvořit čistý kód se všemi vlastnostmi, které má mít. Je to člověk detailu a obdivuhodné trpělivosti. S řešením si dokáže hrát celé hodiny, než dospěje k výsledku, který nejen plní požadované funkce, ale také se s ním dobře pracuje po uživatelské stránce.

Foto fakturantkyFakturantka Kristýna Hošťálková

Kristýna se u nás stará o to, aby všechno bylo včas vyfakturováno a zaplaceno. To už samo o sobě je uprostřed kolektivu, v němž má jeden hlavu v oblacích a druhý v kódu, nesmírně důležitá úloha. Navíc však vnáší do ryze maskuliního prostředí něžný ženský prvek, což je funkce doslova k nezaplacení!

Foto helpdeskuAjťák Daniel Římal

Daniel má na starosti vícero věcí. Především administruje clustery jakožto celky. Dále podává zákazníkům pomocnou ruku během migrace a posléze jim asistuje při řešení úkolů spojených s běžným provozem serverů. Daniel je linuxář a síťař každým coulem, pro kterého se jeho práce stala životní vášní. Nebo naopak? Ať tak či onak, jako svůj koníček uvádí síťové routování…

+ Další profíci 

  • Lukáš BarcuchLukáš Barcuch
  • Jan BártlJan Bártl
  • David FabiánDavid Fabián
  • Denis GorondovDenis Gorodnov
  • Filip MarekFilip Marek

© 2024, Cluster Design s.r.o.

Stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect

Nahoru ↑