Vyberte si virtuální server s konfigurací,
která vám vyhovuje

Hledáte řešení pro hosting svých webových stránek? Nebo podnikáte a potřebujete spolehlivého partnera pro snadnou dostupnost dat a webových aplikací? Či snad sami vyrábíte weby a chcete svým klientům zaručit rychlý a spolehlivý provoz ? Ať uvažujete ve velkých, nebo skromnějších rozměrech, z našich konfigurací serverových řešení si vyberete!

Bosson Server START

 • 4 CPU
 • 8 GB RAM
 • 100GB HDD
 • technická podpora všední dny

Poptat Kalkulačka virtuálního serveru  již od
675 Kč/měsíc

„Bosson server Start je služba mimo zavedené škatulky, která plynule poroste s vámi. V ClusterDesign se o vás budeme aktivně starat a vždy se domluvíme na tom, co potřebujete a jak to zařídit. Zapomeňte na představu, že si kupujete garsonku, 3+1 nebo vilu. Kupujete si bydlení. Bydlení, které poroste s vámi. Nahrnou se k vám návštěvníci? V okamžiku přiroste další pokoj :-)“

Foto Dana ŘímalaDan Římal
Ajťák

Bosson Server AVAILABLE

 • 16 CPU
 • 64GB RAM
 • neomezeně HDD
 • technická podpora 24h denně
 • osobní konzultace

Poptat Kalkulačka virtuálního serveru  již od
1 350 Kč/měsíc

„Když se aplikace dostane do vyšších otáček a na agregaci neboli sdílení prostředků už není místo, můžete plynule přejít na Bosson Server Available, kde máte své prostředky pouze pro sebe. Tady už se nemusíte bát o dostatečně výkonný hardware a dostupnost. Když se díky automatizovanému dohledu objeví možný problém s výkonem, navýšíme po domluvě počet procesorů nebo paměti.“

Foto Yevheniy DemchenkaYevheniy Demchenko
Bosson architekt

Bosson Server CLUSTERED

 • 32 CPU
 • 128GB RAM
 • neomezeně HDD
 • technická podpora 24h denně
 • technologie rozdělování zátěže
 • osobní konzultace

Poptat Kalkulačka virtuálního serveru  již od
4 250 Kč/měsíc

„Provoz na clusteru má několik jedinečných výhod, které oceníte zejména ve chvílích, kdy se láme chleba. Load balancing dokáže zátěž aplikace rozdělit na dva, tři i více fyzických strojů s až 32 CPU a 128GB paměti. I v tom největším náporu tak návštěvník nečeká 10 vteřin, než se mu objeví stránka v prohlížeči. Rozhodují detaily a navýšení výkonu serveru za běhu bez přerušení je přeci úžasné!“

Foto Lukáše ZikmundaLukáš Zikmund
Obchodník

 

„Některé firmy nabízejí extrémně levné hostingy. Tak levné, až je to podezřelé. Ruku na srdce, za 50 Kč měsíčně nemůžete čekat zázraky. Možná vám bude takový extrémně levný hosting první dny stačit, ale pokud to s provozováním své aplikace myslíte vážně, určitě se nechcete zastavit na návštěvnosti pár desítek až stovek lidí denně. A pak uvidíte, že se bez kvalitního hostingového řešení neobejdete.“ 

Více o základních stavebních prvcích virtuálních serverů Bosson

Procesorová jádra CPU

Každý přidělený virtuální procesor Bosson Serveru odpovídá jednomu jádru fyzického procesoru, tzn. procesorový výkon se poskytuje bez agregace. Výjimku tvoří základní edice Start. Maximální počet CPU jednoho Bosson Serveru je omezen vybranou edicí nebo fyzickou kapacitou serveru. Počty virtuálních CPU lze za provozu navyšovat nebo snižovat.

Operační paměť RAM

Nejmenší přidělitelná velikost operační paměti je 1GB, maximální kapacita je omezena použitou edicí Bosson Serveru nebo kapacitou fyzického serveru. Paměť lze operativně dle potřeby online navyšovat či snižovat.

 

Disková kapacita

Každý Bosson server může mít jeden nebo více virtuálních disků. Jejich kapacita je ovlivněna vybranou edicí nebo dohodou. Zvětšování diskového prostoru jde většinou za provozu, zmenšování lze provést po dohodě s technickou podporou.

Replikované diskové úložiště

V edicích Available a Clustered jsou disková úložiště vždy redundantní, tzn. zákaznická data jsou synchronně replikována na dvě místa propojená 40 Gbit. Infinibandem.

 

Clusterový Filesystém

Clusterový filesystém umožní za provozu naklonovat běžící virtuální servery a tím bez změny jediného řádku kódu rozkládat zátěž na více serverů a to včetně databází. Tato vlastnost je základním kamenem edice Clustered.

Podporované operační systémy

Bosson Server může provozovat všechny běžné operační systémy současnosti. Nejběžnějšími jsou Linux a MS Windows. Licence MS lze měsíčně pronajmout. Ceny a počty potřebných licencí se řeší individuálně.

 

Izolované sítě

Pro zvýšení bezpečnosti každý zákazník používá vyhrazený virtuální síťový switch.

Technická podpora

Běžnou technickou podporu asi každý znáte. Bosson technická podpora vám navíc přebere zodpovědnost za provoz vaší aplikace, takže můžete v klidu spát.

 

Zaujalo vás unikátní clusterové řešení Bosson server? Zjistěte o něm víc!© 2024, Cluster Design s.r.o.

Stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect

Nahoru ↑